- LENOVO
- Ново

Цена
€2099 26 / 4105 80 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Model
91DF005VRM
Chipset
AMD SoC Platform
CPU model
AMD Ryzen™ 7 8745HX (8C / 16T, 3.6 / 5.1GHz, 8MB L2 / 32MB L3)
Memory size
32GB (2x 16GB)
Memory type
SODIMM DDR5-5200
Max Memory: Up to 64GB DDR5-5200
Graphics
NVIDIA GeForce RTX™ 5070 12GB GDDR7
SSD
1TB
Disk specifications
SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Interfaces/Ports
Top Ports:
1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Rear Ports:
4x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
1x HDMI® 2.1 TMDS
1x Ethernet (RJ-45)
1x headphone (3.5mm)
1x power connector
Expansion slots
Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable
One PCIe® 4.0 x16, full height
One PCIe® 3.0 x1, full-height
Three M.2 slots (one for WLAN, two for SSD)
LAN
Integrated 100/1000M
Wireless
Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2
Bluetooth
5.4
Audio
High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC623-CG codec
No speakers
OS
None
Power supply
850W 90%
Color
Luna Grey (Front Bezel), Eclipse Black (Chassis)
Security
Firmware TPM 2.0 integrated in SoC
Certifications
ErP Lot 3
RoHS compliant
Other
System Fan: 2x 120MM front system fan with ARGB light + 120MM rear system fan with ARGB light
Weight
Around 10.5 kg
Dimensions
Tower (26L)
205 x 404.5 x 437.1 mm
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX™ 5070 12GB GDDR7 |
| Disk Specifications | SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Memory size | 32GB (2x 16GB) |
| Memory type | SODIMM DDR5-5200 |
| Memory type | Max Memory: Up to 64GB DDR5-5200 |
| Interfaces/Ports | 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Interfaces/Ports | 1x HDMI® 2.1 TMDS |
| Interfaces/Ports | 1x power connector |
| Interfaces/Ports | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) |
| Interfaces/Ports | 4x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) |
| Interfaces/Ports | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Interfaces/Ports | 1x headphone (3.5mm) |
| Interfaces/Ports | Rear Ports: |
| Interfaces/Ports | Top Ports: |
| Interfaces/Ports | 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) |
| Expansion Slots | Three M.2 slots (one for WLAN, two for SSD) |
| Expansion Slots | One PCIe® 4.0 x16, full height |
| Expansion Slots | One PCIe® 3.0 x1, full-height |
| Expansion Slots | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable |
| Bluetooth | 5.4 |
| Power supply | 850W 90% |
| OS | None |
| SSD | 1TB |
| Weight | Around 10.5 kg |
| Dimensions | Tower (26L) |
| Dimensions | 205 x 404.5 x 437.1 mm |
| CPU Model | AMD Ryzen™ 7 8745HX (8C / 16T, 3.6 / 5.1GHz, 8MB L2 / 32MB L3) |
| Wireless | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 |
| LAN | Integrated 100/1000M |
| Audio | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC623-CG codec |
| Audio | No speakers |
| Other | System Fan: 2x 120MM front system fan with ARGB light + 120MM rear system fan with ARGB light |
| Certifications | RoHS compliant |
| Certifications | ErP Lot 3 |
| Security | Firmware TPM 2.0 integrated in SoC |
| Color | Luna Grey (Front Bezel), Eclipse Black (Chassis) |
| Model | 91DF005VRM |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Кула |
| Процесор | Intel Core i5-14400F |
| RAM памет (GB) | 16 |
| Капацитет на съхранение (GB) | 512 |
| Тип съхранение | NVMe SSD |
| Графика | Дискретна |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| GPU модел | GeForce RTX 4060 |
| Видеопамет (GB) | 8 |
| Тип RAM | DDR5 |
| Мощност на захранване (W) | 500 |
| Wi-Fi | Да (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth | Да (Bluetooth 5.2) |
| Предназначение | Геймърски |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.00кг |
Lenovo LOQ Tower 26 (91DF005VRM) – Компактна геймърска мощ
Доминирайте в игрите с Lenovo LOQ Tower 26 – настолен компютър, създаден за сериозен гейминг и многозадачна работа. Оборудван с процесор Intel Core i5 от 14-то поколение и графика NVIDIA GeForce RTX 4060, той осигурява плавни кадри и зашеметяващи визуализации. Компактният 26-литров корпус се побира лесно на всяко бюро, като същевременно поддържа компонентите хладни и тихи.
Ключови Предимства
- Високопроизводителен гейминг — Intel Core i5-14400F и RTX 4060 се комбинират за плавен гейминг при 1080p и рейтрейсинг.
- Бърза DDR5 памет — 16 GB DDR5 RAM осигуряват безпроблемна многозадачност и бързо зареждане.
- Скоростен NVMe сторидж — 512 GB NVMe SSD предлага светкавично стартиране и зареждане на игри.
- Модерна свързаност — Wi-Fi 6 и Bluetooth 5.2 ви държат безжично свързани с ниска латентност.
- Компактен дизайн — 26-литрова кула пести място на бюрото, без да жертва възможностите за ъпгрейд.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Процесор | Intel Core i5-14400F |
| Графика | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Памет | 16 GB DDR5 |
| Съхранение | 512 GB NVMe SSD |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Захранване | 500 W |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Форм фактор | Кула (26L) |
Какво има в кутията
- Lenovo LOQ Tower 26 настолен компютър
- Захранващ кабел
- Ръководство за бърз старт
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














